Agata Frankiewicz

Agata Frankiewicz - Dyrektor Zarządzająca i Założycielka marki platformy upcyklingowej Dekoeko.com 
Przez kilkanaście lat profesjonalnie zajmowała się promocją marek.  Współtworzyła strategie marketingowe dla takich firm jak Bakoma, Hoop Cola, Bols, Mixelectronics, Herbapol, Ernst&Young, Tymbark pracując w agencjach reklamowych w Krakowie i Warszawie.
Karierę zawodową rozpoczynała na programie menedżerskim w firmie British American Tobacco.
Ukończyła Zarządzanie międzynarodowe na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na UJ, Psychologię reklamy na UW oraz Szkołę Strategów SAR o specjalności Strategia Marki. Posiada również tytuł Bachelor w holenderskiej uczelni biznesowej Avans Hogeschool.
Ponad 5 lat temu stworzyła platformę sprzedażowo - promocyjną dekoeko.com oraz opracowała unikatową ofertę Upcykling Marki skierowaną do firm i korporacji. Ekologia, upcykling oraz zrównoważony rozwój jest jej pasją, która stała się także zawodowym wyzwaniem.

Finalistka TheNextWomen Pitch competition oraz European Women Challenge. Absolwentka najlepszego w Europie programu akceleracyjnego Startupbootcamp Commerce w Amsterdamie. Forbes umieścił firmę Deko Eko jako jedną z 60 najlepiej rokujących firm, prowadzonych przez kobiety na świecie. Wysokie Obcasy umieściły Agatę Frankiewicz jako jedną z "50 śmiałych kobiet 2018 roku zmieniających świat na lepsze”.